O mnie

Katarzyna Zych

Katarzyna Zych

Jestem autorką książek i założycielką Wydawnictwa Bajkopis.

Zdecydowałam się na self-publishing i w tej formie wydałam 7 książek. Nakład jednej z nich sprzedałam w niecałe 6 tygodni. Moje książki dla dzieci mogli zobaczyć czytelnicy z całego świata podczas Bologna Children’s Book Fair 2018, a spotkanie autorskie dla dzieci zrealizowałam nawet na odległej Islandii.

Trzy lata temu postanowiłam wydać swoją pierwszą książkę dla dzieci – bajkę modułową, w której najmłodsi samodzielnie decydują o kolejności zdarzeń. Ta decyzja zmieniła moje życie. Wiem, że wydanie własnej książki może być początkiem czegoś fascynującego i dlatego chcę pomóc innym autorom spełnić swoje marzenie!

Ale… kiedy zaczynałam miałam: 0 publikacji na koncie, 0 czytelników, 0 rozpoznawalności i 0 doświadczenia na rynku wydawniczym. Pamiętaj o tym, jeśli wydaje Ci się, że nie możesz wydać książki, bo nie masz doświadczenia. MOŻESZ to zrobić. Po prostu.

Zanim zaczęłam pisać, przez niemal 10 lat byłam związana z branżą marketingu i PR, również jako doradca i trener. Tworzyłam zintegrowane strategie marketingowe i w tym obszarze zrealizowałam ponad 10 000 h szkoleniowych. Wciąż zresztą z pasją spotykam się z uczestnikami w sali szkoleniowej.

Wierzę, że najważniejsza w życiu jest odwaga, by sięgnąć po własne marzenia, dlatego chcę, aby ten blog był miejscem,  dla tych, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie wydać własne publikacje, ale i przestrzenią, w której odnajdziesz sporo inspiracji i  twórczą wolność.

Realizuję szkolenia z zakresu self-publishingu, komunikacji marki i marketingu oraz kreatywnego pisania. Istnieje również możliwość konsultacji indywidualnych strategii marki oraz promocji autora/produktu/firmy.

———————————————————–

Doskonale wiem, jak wyczerpać temat, nie wyczerpując słuchaczy. Od ponad 12 lat prowadzę szkolenia i prelekcje. Opowiadam historie, motywuję, zaciekawiam. I jestem otwarta na współpracę w ramach wszelkich konferencji i projektów merytorycznych.

————————————————————

Piszę. Kreatywnie. Z serca. Z doświadczenia. Tworzę treści dla najmłodszych i nie tylko. Moje treści i koncepcje wspierają działania marketingowe firm, a zainteresowanych tekstami na zamówienie zapraszam na stronę www.bajkidlafirm.pl

————————————————————–

W ramach bloga chcę dostarczać swoim czytelnikom wartościowych treści i narzędzi pomocnych w codziennym działaniu. Jeśli uważasz, że Twój produkt lub usługa jest właśnie jednym z nich – zapraszam do kontaktu.

To tylko przykładowe płaszczyzny, na których możemy współpracować.

Jeśli poszukujesz konkretnego zagadnienia lub po prostu chcesz porozmawiać na temat związany z blogiem zapraszam do kontaktu!