O mnie

Mam na imię Katarzyna i dobrze mi się wydaje… książki.
A konkretnie bajki dla dzieci.

W wolnych chwilach przemierzam bezludne szlaki Laponii.
Mam w domu z 1000 notesów, w których bez przerwy coś zapisuję, 33 lata i 100 pomysłów na minutę.
Za sobą 4 kierunki studiów, 10 lat doświadczenia w marketingu i 10 000 h zrealizowanych godzin szkoleniowych.
A przed sobą jeszcze 1000000 marzeń do zrealizowania.

 

Dwa lata temu postanowiłam zrealizować swój wydawniczy projekt samodzielnie – zdecydowałam się na self-publishing i stworzenie własnego wydawnictwa. Przez ten czas wiele się nauczyłam, ale i popełniłam wiele błędów. Chcę się podzielić tym doświadczeniem, bo wiem, że nie ma nic piękniejszego niż moment, w którym trzymasz w rękach własną książkę.

Zanim zaczęłam pisać, przez niemal 10 lat byłam związana z branżą marketingu i PR, również jako doradca i trener. Realizowałam zintegrowane strategie marketingowe i w tym obszarze zrealizowałam ponad 10 000 h szkoleniowych. Wciąż z pasją spotykam się z uczestnikami w sali szkoleniowej, między innymi w ramach cyklu Self-publishing Days – szkoleń dla osób, które chcą dowiedzieć się jak wydać i skutecznie promować swoją książkę.

Lwią część mojego serca skradł jednak wydawniczy projekt – od ponad roku rozwijam Wydawnictwo Bajkopis. Jestem autorką m.in. pomysłu na pierwszą na rynku bajkę modułową, w której dzieci same decydują o kolejności zdarzeń.

Wierzę, że najważniejsza w życiu jest odwaga, by sięgnąć po własne marzenia, dlatego chcę, aby ten blog był miejscem,  dla tych, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie wydać własne publikacje, ale i przestrzenią, w której odnajdziesz sporo inspiracji i  twórczą wolność.

Bo tym właśnie jest dla mnie self-publishing  – synonimem wolności.

Jestem przekonana, że najlepszym czasem na Twoją książkę jest TERAZ.
Więc niech się wyda, to co napisane!